AAA

SPORT | 13.06.2018 12:30

Raspored utakmica na Svetskom prvenstvu u Rusiji

Svetsko fudbalsko prvenstvo počinje u četvrtak utakmicom Rusije i Saudijske Arabije, a završava 15. jula kada je na programu borba za titulu šampiona.

Srbija će na Mundijalu igrati u Grupi E sa selekcijama Kostarike, Švajcarske i Brazila.

Raspored utakmica

GRUPA A: Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

1. kolo:

Rusija Saudijska Arabija (14. jun, Moskva, 17.00)
Egipat Urugvaj (15. jun, Jekaterinburg, 14.00)

2. kolo:

Rusija Egipat (19. jun, Sankt Peterburg, 20.00)
Urugvaj Saudijska Arabija (20. jun, Rostov na Donu, 17.00)

3. kolo:

Urugvaj Rusija (25. jun, Samara, 16.00)
Saudijska Arabija Egipat (25. jun, Volgograd, 16.00)

GRUPA B: Portugal, Španija, Maroko, Iran

1. kolo:

Maroko Iran (15. jun, Sankt Peterburg, 17.00)
Portugal Španija (15. jun, Soči, 20.00)

2. kolo:

Portugal Maroko (20. jun, Moskva, 14.00)
Iran Španija (20. jun, Kazanj, 20.00)

3 .kolo:

Španija Maroko (25. jun, Kalinjingrad, 20.00)
Iran Portugal (25, jun, Saransk, 20.00)

GRUPA C: Francuska, Australija, Peru, Danska

1. kolo:

Francuska Australija (16. jun, Kazanj, 12.00)
Peru Danska (16. jun, Saransk, 18.00)

2. kolo:

Francuska Peru (21. jun, Jekaterinburg, 17.00)
Danska Australija (21. jun, Samara, 14.00)

3. kolo:

Danska Francuska (26. jun, Moskva, 16.00)
Australija Peru (26. jun, Soči, 16.00)

Grupa D: Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

1. kolo:

Argentina Island (16. jun, Moskva, 15.00)
Hrvatska Nigerija (16. jun, Kalinjingrad, 21.00)

2. kolo:

Nigerija Island (21. jun, Volgograd, 17.00)
Argentina Hrvatska (21. jun, Nižnji Novgorod, 20.00)

3. kolo:

Island Hrvatska (26. jun, Rostov na Donu, 20.00)
Nigerija Argentina (26. jun, Sankt Peterburg, 20.00)

GRUPA E: SRBIJA, Brazil, Švajcarska, Kostarika

1. kolo:

Kostarika SRBIJA (17. jun, Samara, 14.00)
Brazil Švajcarska (17. jun, Rostov na Donu, 20.00)

2. kolo:

Brazil Kostarika (22. jun, Sankt Peterburg, 14.00)
SRBIJA Švajcarska (22. jun, Kalinjingrad, 20.00)

3. kolo:

SRBIJA Brazil (27. jun, Moskva, 20.00)
Švajcarska Kostarika (27. jun, Nižnji Novgorod, 20.00)

GRUPA F: Nemačka, Meksiko, Švedska, Južna Koreja

1. kolo:

Nemačka Meksiko (17. jun, Moskva, 17.00)
Švedska Južna Koreja (18. jun, Nižnji Novgorod, 14.00)

2. kolo:

Južna Koreja Meksiko (23. jun, Rostov na Donu, 17.00)
Nemačka Švedska (23. jun, Soči, 20.00)

3. kolo:

Meksiko Švedska (27. jun, Jekaterinburg, 16.00)
Južna Koreja Nemačka (27. jun, Kazanj, 16.00)

GRUPA G: Belgija, Panama, Tunis, Engleska

1. kolo:

Belgija Panama (18. jun, Soči, 17.00)
Tunis Engleska (18. jun, Volgograd, 20.00)

2. kolo:

Belgija Tunis (23. jun, Moskva, 14.00)
Engleska Panama (23. jun, Nižnji Novgorod, 14.00)

3. kolo:

Engleska Belgija (28. jun, Kalinjingrad, 20.00)
Panama Tunis (28. jun, Saransk, 20.00)

GRUPA H: Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan

1. kolo:

Poljska Senegal (19. jun, Moskva, 17.00)
Kolumbija Japan (19. jun, Saransk, 14.00)

2. kolo:

Japan Senegal (24. jun, Jekaterinburg, 17.00)
Poljska Kolumbija (24. jun, Kazanj, 20.00)

3. kolo:

Senegal Kolumbija (28. jun, Samara, 16.00)
Japan Poljska (28. jun, Volgograd, 16.00)

OSMINA FINALA

1C 2D (30. jun, Kazanj, 16.00)
1A 2B (30. jun, Soči, 20.00)
1B 2A (1. jul, Moskva, 16.00)
1D 2C (1. jul, Nižnji Novgorod, 20.00)
1E 2F (2. jul, Samara, 16.00)
1G 2H (2. jul, Rostov na Donu, 20.00)
1F 2E (3. jul, Sankt Peterburg, 16.00)
1H 2G (3. jul, Moskva, 20.00)

ČETVRTFINALE

Pobednik A1/B2 Pobednik C1/D2 (A) (6. jul, Nižnji Novgorod, 16.00)
Pobednik E1/F2 Pobednik G1/H2 (B) (6. jul, Kazanj, 20.00)
Pobednik F1/E2 Pobednik H1/G2 (C) (7. jul, Samara, 16.00)
Pobednik B1/A2 Pobednik D1/C2 (D) (7. jul, Soči, 20.00)

POLUFINALE

Pobednik A Pobednik B (10. jul, Sankt Peterburg, 20.00)
Pobednik D Pobednik C (11. jul, Moskva, 20.00)

UTAKMICA ZA 3. MESTO

14. jul, Sankt Peterburg, 16.00

FINALE

15. jul, Moskva, 17.00

KOMENTARI

Broj komentara : 0

Vaše ime*


Vaš e-mail


Vaš komentar*



otkucano 0 od ukupno 1500 karaktera.