AAA

DRUšTVO | 26.02.2020 20:20 > 26.02 20:20

Organizatori: Beogradski maraton može biti odložen ukoliko dodje do širenja koronavirusa

Organizatori Beogradskog maratona saopštili su danas da "u potpunosti podržavaju stavove predsednika Srbije Aleksandra Vučića u vezi sa mogućim odlaganjem 33. Beogradskog maratona, zakazanog za 26. april".

U saopštenju se navodi da se "u vanrednim situacijama, u slučaju eventualnog širenja zaraze koronavirusom, primenjuju vanredne mere" i da će organizatori Beogradskog maratona "u potpunosti saradjivati sa predstavnicima vlasti i nadležnim službama u najboljem interesu naše zemlje i njenih gradjana".
"Beogradski maraton je u svakom trenutku spreman da pomogne i stavi se na raspolaganje i državnim organima i gradu Beogradu u funkciji zaštite zdravlja kako naših gradjana, tako i učesnika trka koje organizujemo. Beogradski maraton je integralni deo našeg društva već više od tri decenije i kao takav je spreman da ponese svoj deo tereta u ovoj, po naše društvo osetljivoj situaciji", navodi se u saopštenju.

KOMENTARI

Broj komentara : 0

Vaše ime*


Vaš e-mail


Vaš komentar*otkucano 0 od ukupno 1500 karaktera.