Web Analytics
Popović Ivković: MUP preduzima sve mere da zaštiti novinare - BetaRS

Popović Ivković: MUP preduzima sve mere da zaštiti novinare

Politika | 18.04.2019 | access_time 17:30
Popović Ivković: MUP preduzima sve mere da zaštiti novinare
Državna sekretarka Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Biljana Popović Ivković izjavila je danas da ministarstvo preduzima sve mere u cilju zaštite novinara.

"Ministarstvo unutrašnjih poslova sa posebnom pažnjom pristupa svim slučajevima pretnji ili bilo kog oblika ugrožavanja i hitno preduzima sve mere u cilju zaštite novinara. Postupamo odmah po prijavi, bez ikakvih izuzetka", rekla je Ivković tokom sastanka sa šefom misije OEBS-a u Srbiji Andreom Oriciom, navodi se u saopštenju.

Oricio je, kako se navodi, kazao da su bezbednost novinara i sloboda medija u vrhu prioriteta rada Misije OEBS-a.

Državni sekretar Ministarstva unutrašnjih poslova Biljana Popović Ivković razgovarala je sa šefom Misije OEBS-a u Srbiji Andreom Oriciom o nastavku saradnje u oblasti reformi MUP-a.

Teme

Novo

Društvo

Šta drugi čitaju

Ekonomija

Fudbal

Zelena Srbija

IT