U Srbiji danas hladno, uveče intenziviranje padavina
Društvo
| Izvor: Beta
| 31.03.2020
|
access_time
00:05
Ujutru će ponegde biti slab prizemni mraz. Kiša i susnežica u nižim predelima, a sneg u brdsko-planinskim, mogući su pre podne mestimično na zapadu i jugozapadu, a posle podne i u delovima istočne, centralne i južne Srbije.
Uveče i tokom noći u nižim predelima očekuje se stvaranje, a na planinama povećanje visine snežnog pokrivača.
Duvaće slab i umeren, severni i severozapadni vetar, na istoku i u Vojvodini povremeno jak. Jutarnja temperatura biće od nula do pet stepeni, najviša dnevna od dva do osam.
U Beogradu će posle slabog jutarnjeg mraza na širem području grada biti oblačno i hladno vreme, a krajem dana i tokom noći ka sredi očekuju se slab sneg i susnežica. Duvaće slab i umeren, severni i severozapadni vetar. Jutarnja temperatura biće oko jedan stepen, najviša dnevna oko šest.
Biometeorološka prognoza za utorak, 31. mart:
Meteorološke prilike će biti relativno nepovoljne za hronično obolele osobe, a oprez se savetuje astmatičarima i osobama sa povišenim krvnim pritiskom. Moguće meteoropatske reakcije su reumatski bolovi i neraspoloženje.
Teme
Društvo
Novo
Dnevni evropski servis
Šta drugi čitaju
Scena
Umrla japanska umetnica Jajoi Kusama
pre 6 sati
Dogodilo se
Na današnji dan 27. avgust
pre 10 sati
Zabava
Pariz dobio svoj prvi butik posvećen - puteru
pre 23 sata