Web Analytics
Naslovne strane za ponedeljak, 10. januar 2022. godine - BetaRS

Naslovne strane za ponedeljak, 10. januar 2022. godine

Društvo | 10.01.2022 | access_time 08:05
Naslovne strane za ponedeljak, 10. januar 2022. godine

Beogradska dnevna štampa na naslovnim stranama današnjih izdanja piše o problemima najboljeg tenisera sveta Novaka Djokovića u Melburnu, o kompaniji Rio Tinto, o potrazi za mladićem iz Splita koji je u Beogradu nestao pre deset dana i o drugim aktuelnim društvenim i političkim temama.

ALO - List piše o istrazi povodom nestanka Splićanina Mateja Periša u Beogradu "Šta kriju Matejevi prijatelji?".

BLIC - O problemima koje Djoković ima u Melburnu "Australijanci su prevarili Novaka". O struji iz obnovljivih izvora list piše: "EPS, EMS, Agencija za energiju protiv Zorane". O potrazi za Splićaninom u Beogradu "Deset dana potrage za Matejem".

VEČERNJE NOVOSTI - Izjava direktora Uprave za saradnju sa dijasporom Arno Gujona "Natalitet je u ovom veku naš prvi cilj". O novoj varijanti korona virusa "Sad nam zapretio i virus deltakron".

DANAS - Izjava profesora Rudarsko-geološkog fakulteta u penziji Zorana Stevanovića "Država ima pravo da ne odobri kopanje litijuma". Kulturolog Srdjan Šušnica o obeležavanju Dana Republike Srpske "Gledamo vaskrsenje Velike Srbije".

INFORMER - List piše o proslavi 30 godina od proglašenja Republike Srpske "Dodik poručio: Nezavisna RS jedini garant slobode Srba". "Noleta mučili gladju?" - o tretmanu tenisera Novaka Djokovića u hotelu za migrante u Australiji.

KURIR - "Jubilej" o obeležavanju 30-godišnjice proglašenja Republike Srpske u Banja Luci. O istrazi povodom nestanka Mateja Periša "Zavet ćutanja".

NOVA - O kompaniji Rio Tinto pod naslovom "Vlast ne odustaje od litijuma, samo sve odlaže zbog izbora". Intervju sa hrvatskim rediteljem Rajkom Grlićem "Srpska vlast u regionu deluje najstrašnije".

POLITIKA - O obeležavanju Dana Republike Srpske "Dodik: Sloboda je naše pravo". List donosi statistiku "Zbog proganjanja donete 282 presude". O Djokoviću "Australija Novaku preti novim pritvorom".

SRPSKI TELEGRAF - "Novaku sude kao u Hagu!" list piše o sudskom procesu protiv tenisera Novaka Djokovića koji se nalazi u pritvoru u Australiji zbog ispitivanja u vezi sa medicinskim izuzećem za ulazak u tu zemlju bez potvrde o vakcinaciji protiv korona virusa.

Teme

Novo

Dnevni evropski servis

Šta drugi čitaju

Scena

Dogodilo se

Zabava