Web Analytics
Stefan Krkobabić: Danas je dan naše najveće tuge i nezaborava na egzodus nedužnih - BetaRS

Stefan Krkobabić: Danas je dan naše najveće tuge i nezaborava na egzodus nedužnih

Politika | 04.08.2022 | access_time 17:50
 Stefan Krkobabić: Danas je dan naše najveće tuge i nezaborava na egzodus nedužnih

 Šef poslaničke grupe "PUPS - Solidarnost i pravda" Stefan Krkobabić saopštio je da je danas dan "najveće tuge i nezaborava na egzodus nedužnih i nemoćnih".

Krkobabić je povodom obeležavanja 27. godišnjice proterivanja Srba iz Hrvatske u vojno-policijskoj akciji "Oluja", naveo da Hrvatska danas slavi, dok Srbija tuguje - i tugovaće.

"Ali nam je za utehu to što su Srbi Krajišnici imali i imaju svoju maticu Srbiju kao utočište. Oni su je svojim iznudjenim dolaskom obogatili na svaki mogući način - demografski, ekonomski, kulturno. Njihova zahvalnost, odanost i ljubav prema Srbiji ostaće večita. Na nama je da pamtimo, ne zaboravimo i učinimo sve da da se tako nešto više ne ponovi. Ali i da hrabro gradimo nove mostove saradnje", naveo je on.

Teme

Novo

Društvo

Šta drugi čitaju

Ekonomija

Fudbal

Zelena Srbija

IT