Beogradska dnevna štampa na naslovnim stranama izdanja za nedelju, 18. septembar, najviše piše o završetku manifestacije Evroprajd i drugim temama.
ALO - "Hteli ste haos, e Srbija ne da", piše list o Evroprajdu i neredima zbog te manifestacije. O promociji oficira Vojske Srbije list piše pod naslovom "Vučić: Sačuvaćemo ono što je naše".
BLIC - O manifestaciji Evroprajd "Šetalo se - sve ostalo na verbalnim prepucavanjima".
VEČERNJE NOVOSTI - O svečanoj promociji oficira "Nema moderne Srbije bez jake vojske". "Formula 1 tutnjala na Terazijama", o manifestaciji na kojoj su Beogradjani mogli da vide bolide i trkačke motore.
KURIR - List ocenjuje da je Srbija prva država u jugoistočnoj Evropi koja je uspešno organizovala Evroprajd "Srbija pokazala snagu". Pod naslovom "Ponos" list piše o promociji oficira Vojske Srbije.
POLITIKA - "Učesnici Evroprajda prošetali do Tašmajdana", o završetku Evroprajda. Potpredsednik Srpske liste Igor Simić za list ocenjuje "Mir bez slobode srpskom narodu ne znači ništa".
SRPSKI TELEGRAF - O Evroprajdu "Šetnja trajala 12 minuta".