Sutra oblačno i hladno vreme s kišom
                
                    Društvo
                                                                | Izvor: Beta
                                        | 20.11.2022
                    | 
                        access_time
                     12:00
                
            
            U brdsko-planinskim predelima očekuje se formiranje pet do 10 centimetara snežnog pokrivača.
Posle podne i uveče očekuje se prestanak padavina i kratkotrajno razvedravanje.
Najniža temperatura od 2 do 8 stepeni Celzijusa, najviša dnevna od 6 do 9. Vetar slab i umeren, na istoku povremeno i jak, severozapadni.
U Beogradu oblačno i hladnije, povremeno s kišom, posle podne i uveče razvedravanje. Najniža temperatura oko 4, najviša oko 8 stepeni. Vetar slab i umeren severozapadni.
U Srbiji u utorak i sredu vetrovito i oblačno s kišom mestimično. Od četvrtka do ponedeljka (28. novembra) uglavnom suvo sa sunčanim intervalima, zatim novo naoblačenje s kišom, na planinama sa snegom.
U Beogradu oblačno s kišom i jakom košavom, u sredu pre podne i sa olujnim udarima. Od četvrtka do ponedeljka suvo i sunčano.
Biometeorološka prognoza za ponedeljak, 21. novembar 2022. godine:
Očekivana biometeorološka situacija izazvaće tegobe kod većine hroničnih bolesnika, a oprez se savetuje osobama s povišenim krvnim pritiskom i respiratornim tegobama.
Od meteoropatskih reakcija mogući su reumatski bolovi i neraspoloženje, a više pažnje preporučeno je učesnicima u saobraćaju.
Teme
Društvo
Novo
Dnevni evropski servis
Šta drugi čitaju
Scena
Dogodilo se
Na današnji dan 31. oktobar
pre 41 minut
        Zabava
Ekološka avantura u Sijamenu – Akcija čuvara
pre 2 dana
         
                         
                         
                         
                         
                        