Mesijeva dva gola i asistencija na prvom startu za Inter Majami - BetaRS

Mesijeva dva gola i asistencija na prvom startu za Inter Majami

Fudbal | Izvor: Beta | 26.07.2023 | access_time 11:25
Argentinski fudbaler Lionel Mesi danas je postigao dva gola i imao jednu asistenciju u pobedi Intera iz Majamija protiv Atlanta junajteda od 4:0.

Ovaj rezultat doneo je Interu prvo mesto u Grupi Jug 10 Liga kupa sa šest bodova, ispred ekipa Kruz Azul i Atlante i plasman u nokaut fazu.

Mesi je postigao pogotke u osmom i 22. minutu, a u drugom poluvremenu je asistirao saigraču Robertu Tejloru koji je takođe postigao dva gola.

"On može sve sa loptom. Može da zadrži posed u skučenim prostorima i svaki put donese dobru odluku", rekao je Tejlor, preneo je Bi-Bi-Si (BBC).

Sedmostruki osvajač Zlatne lopte priključio se treninzima ekipe iz Majamija pre nedelju dana nakon isteka ugovora sa Pari Sen Žermenom.

U svom debiju prošle nedelje Mesi je postigao gol iz slobodnog udarca za pobedu u nadoknadi vremena.