Osam golova Njukasla u pobedi protiv Šefild junajteda - BetaRS

Osam golova Njukasla u pobedi protiv Šefild junajteda

Fudbal | Izvor: Beta | 24.09.2023 | access_time 19:40
Fudbaleri Njukasla pobedili su večeras na gostujućem terenu Šefild junajted sa 8:0, u utakmici šestog kola Premijer lige.

Njukasl je poveo golom Šona Longstafa u 21. minutu, prednost je udvostručio Den Bern u 31, a četiri minuta kasnije treći gol postigao je Sven Botman.

Strelac četvrtog gola bio je Kalum Vilson u 56. minutu, a Entoni Gordon postigao je gol u 61. minutu.

Šesti gol postigao je Migel Almiron u 68, Bruno Gimaraeš zatresao je mrežu u 73. minutu, a konačan rezultat postavio je Aleksander Isak u 87. minutu.

Njukasl je ostvario treću pobedu i sa devet bodova zauzima osmo mesto na tabeli.

Ekipa iz Šefilda još nema pobedu, poslednja je na tabeli sa jednim bodom.

Ranije danas Arsenal je odigrao nerešeno 2:2 protiv Totenhema, a Brajton je na svom terenu pobedio Bornmut sa 3:1.

Aston Vila je na Stamford Bridžu pobedila Čelsi sa 1:0, a Liverpul je kao domaćin pobedio Vest Hem sa 3:1.