Web Analytics
Partizan golom u nadoknadi do pobede nad Čukaričkim - BetaRS

Partizan golom u nadoknadi do pobede nad Čukaričkim

Fudbal | Izvor: Beta | 12.11.2023 | access_time 21:25
Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu Čukarički sa 2:1, u meču 15. kola Superlige Srbije.

Strelci za Partizan bili su Saldanja u 21. i Mihajlo Ilić u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Gol za Čukarički postigao je Igor Miladinović u 83. minutu.

Partizan je prvi na tabeli sa 40 bodova, i ima šest bodova više od drugoplasirane Crvene zvezde. Čukarički je na devetom mestu sa 17 poena.

U narednom kolu, Partizan će dočekati TSC, dok će Čukarički gostovati Napretku.

Poveo je Partizan golom Saldanje u 21. minutu. Zahid je po levoj strani ušao u šesnaesterac, uputio loptu na ivicu peterca, a Saldanja je udarcem iz prve postigao pogodoak.

Izjednačenje Čukaričkom doneo je Igor Miladinović golom u 83. minutu. Adetunđi je odlično proigrao Miladinovića, koji je istračao sam ispred Jovanovića, prediblao golmana Partizana i rutinski zatresao mrežu.

Pobedu Partizanu je doneo Mihajlo Ilić golom u šestom minutu sudijske nadoknade vremena. Zahid je uputio povratnu loptu u šesnasterac, a Ilić je preciznim udarcem sa oko deset metara doneo pobedu Partizanu.

Ovo je 13. vezana pobede crno-belih u svim takmičenjima.