Mladost savladala Čukarički, Vojvodina u završnici do preokreta i pobede nad Voždovcem - BetaRS

Fudbal | Izvor: Beta | 08.03.2024 | access_time 21:00
Fudbaleri Mladosti pobedili su večeras na svom terenu u Lučanima ekipu Čukaričkog sa 1:0, u meču 24. kola Superlige Srbije.

Strelac pobedonosnog gola bio je Žarko Udovičić u prvom minutu utakmice.

Mladost je na šestom mestu sa 36 bodova, a Čukarički je četvrti sa dva boda više.

U narednom kolu, Mladost će gostovati TSC-u, dok će Čukarički dočekati Spartak.

U istom terminu, Vojvodina je kao domaćin u Novom Sadu pobedila Voždovac sa 2:1.

Poveo je Voždovac golom Žuniora Flemingsa iz penala u 22. minutu, da bi preokret i pobedu Vojvodini doneli pogocima Mateus Indio u 83. i Lazar Jovanović u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Voždovac je od 78. minuta igrao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Stefan Pirgić.

Vojvodina je na osmoj poziciji sa 34 poena, a Voždovac je 11. sa 28 bodova.

U sledećem kolu, Vojvodina će gostovati IMT-u, dok će Voždovac u goste Novom Pazaru.