Remi Partizana i Mladosti u Lučanima - BetaRS

Remi Partizana i Mladosti u Lučanima

Fudbal | Izvor: Beta | 17.03.2024 | access_time 15:35
Fudbaleri Partizana odigrali su danas u Lučanima nerešeno 1:1 protiv Mladosti, u utakmici 26. kola Super lige Srbije.

Mladost je povela u 44. minutu golom Petra Bojića, a izjednačio je Nemanja Nikolić u 85. minutu.

U prvom poluvremenu Partizan nije imao većih prilika, pokušavali su Ksander Severina, Gajas Zahid i Samed Baždar i svi su bili neprecizni.

Mladost je povela u 44. minutu kada je Aleksandar Varjačić sa desne strane centrirao pred gol, najviši u skoku bio je Bojić i glavom poslao loptu u mrežu.

Domaći su dobrim šansama počeli drugo poluvreme, prvu je u 51. minutu propustio Nikola Čirković, a četiri minuta kasnije pored gola je šutirao Marko Veličković.

Mladost je nastavila da napada, u 60. minutu šutirao je Ćirković pored gola, dok je posle loše intervencije u odbrani crno-belih, Patrik Frajdej promašio odličnu priliku u 69. minutu.

Partizan je izjednačio u 85. minutu kada je posle akcije u kojoj su učestvovali Natho i Zahid, Nikolić posalo loptu u mrežu.

Do kraja nije bilo prilika, pa je Partizan i treću uzastopnu utakmicu završio bez pobede.

Crno-beli su u poslednje tri utakmice osvojili dva boda i drugi su na tabeli sa 61 bodom, bodom manje ali i utakmicom više od vodeće Crvene zvezde.

Mladost je bez pobede u poslednja dva meča i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 37 bodova.