Web Analytics
Fudbaleri Verone pobedili Fjorentinu, gol Lazovića - BetaRS

Fudbaleri Verone pobedili Fjorentinu, gol Lazovića

Fudbal | Izvor: Beta | 05.05.2024 | access_time 17:30
Fudbaleri Verone pobedili su danas na svom terenu Fjorentinu 2:1, u utakmici 35. kola Serije A.

Verona je povela golom srpskog fudbalera Darka Lazovića u 13. minutu, a izjednačio je Gaetano Kastrovili u u 42. minutu.

Pobedu domaćoj ekipi doneo je Tajžani Noslin u 59. minutu.

Verona ima osam pobeda i 14. je na tabeli sa 34 boda, pet bodova više ali i utakmicom više od Udinezea koji je na 18. mestu prvi u zoni ispadanja.

Fjorentina je pretrpela 12. poraz i osma je na tabeli sa 50 bodova.

Fudbaleri Kaljarija odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Lečea.

Kaljari je poveo golom Jerija Mine u 26. minutu, a izjednačio je Nikola Krstović u 84. minutu.

Fudbaler Kaljarija Alesandro Dejola postigao je gol u 16. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog igranja rukom.

Kaljari je od 42. minuta igrao sa desetoricom, pošto je Đanluka Gaetano dobio crveni karton.

Kaljari je 12. put odigrao nerešeno i zauzima 15. mesto na tabeli sa 33 boda.

Leče je 13. utakmicu u prvenstvu završio remijem i 13. je sa 37 bodova.

Fudbaleri Empolija odigrali su na svom terenu nerešeno 0:0 protiv Frozinonea.

Obe ekipe se bore za opstanak, imaju po 32 boda i nalaze se na tri boda od zone ispadanja, Frozinone je 16. a Emoli 17. na tabeli.