Web Analytics
Đoković ubedljivo do trećeg kola Rolan Garosa - BetaRS

Đoković ubedljivo do trećeg kola Rolan Garosa

Tenis | Izvor: Beta | 30.05.2024 | access_time 18:05
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u treće kolo Rolan Garosa, pošto je danas posle tri seta pobedio Španca Roberta Karbaljesa Baena 6:4, 6:1, 6:2.

Đoković je do pobede nad 63. igračem na ATP listi stigao posle dva sata i šest minuta.

U prvom gemu prvog seta Španac je stigao do brejka, ali je Đoković uspeo da odgovori u narednom gemu. Do 10. gema nije bilo brejkova, kada je srpski teniser iskoristio prvu brejk i set loptu i stigao do prednosti.

Brejovima u drugom i četvrtom gemu drugog seta Đoković je oduzeo servis protivniku i poveo sa 4:0. Do kraja seta viđen je po jedan brejk na obe strane i Đoković je poveo sa 2:0 u setovima.

Đoković je bio ubedljiv i u trećem setu i brejkovima u prvom i petom gemu stigao do pobede.

U trećem kolu, Đoković će igrati protiv boljeg iz meča Muzeti-Monfis.