Web Analytics
Pobede Zvezde, Tekstilca i Spartaka u fudbalskoj Super ligi - BetaRS

Pobede Zvezde, Tekstilca i Spartaka u fudbalskoj Super ligi

Fudbal | Izvor: Beta | 10.08.2024 | access_time 22:30
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu Novi Pazar 4:1, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.

Zvezda je povela u devetom minutu golom koji je postigao Seol Jong Vu, a izjednačio je Ejike Opara u 51. minutu.

Novo vođstvo domaćima doneo je Bruno Duarte u 60. minutu, a treći gol postigao je Timi-Maks Elšnik u 80. minutu. Konačan rezultat postavio je Puma u 86. minutu.

Zvezda je preuzela prvo mesto na tabeli sa 10 bodova, a Novi Pazar je uz utakmicu manje 10. sa četiri boda.

Fudbaleri Tekstilca pobedili su u Užicu domaću Mladost 2:1 i ostvarili prvu pobedu u Super ligi Srbije.

Tekstilac je poveo golovima dvostrukog strelca Ivana Davidovića u četvrtom i 55. minutu, a jedini gol za Mladost postigao je Petar Bojić u 84. minutu.

Tekstilac je posle tri uzastopna poraza, ostvario prvu pobedu i ima tri boda na 13. mestu na tabeli. Mladost je osma sa četiri boda.

Fudbaleri Spartaka pobedili su kao domaćini u Senti Radnički 1923 1:0.

Jedini gol postigao je Andrej Todoroski u drugom minutu.

Subotička ekipa ima pet bodova na šestom mestu na tabeli, a Radnički 1923 zauzima 11. mesto sa tri boda, uz utakmicu manje.