Web Analytics
Mančester Junajted i Pari Sen Žermen pobedama otvorili Premijer ligu i Ligu 1 - BetaRS

Mančester Junajted i Pari Sen Žermen pobedama otvorili Premijer ligu i Ligu 1

Fudbal | 16.08.2024 | access_time 23:05
Fudbaleri Mančester Junajteda pobedom su otvorili novu sezonu engleske Premijer lige, nakon što su u prvom kolu na svom terenu savladali Fulam 1:0.

Jedini gol na meču postigao je novajlija u ekipi, Holanđanin Džošua Zirkze u 87. minutu.

Srpski reprezentativac Saša Lukić igrao je za Fulam od početka meča, a utakmicu je napustio u prvom minitu nadoknade.

Mančester Junajted u drugom kolu, u subotu 24. avgusta gostuje Brajtonu, dok Fulam istog dana dočekuje Lester.

Branioci titule u francuskom fudbalskom prvenstvu, Pari Sen Žermen, pobedili su večeras u gostima Avr 4:1, u prvoj utakmici nove sezone Lige 1.

Parižani su poveli već u trećem minutu meča, golom Li Kang-Ina, što je bio konačan rezultat u prvom poluvremenu, a izjenačujući pogodak za domaće postigao je Gotje Ljoris u 48. minutu.

Pari Sen Žermen do pobede je došao u samoj završnici meča, golovima Usmana Dembelea i Bredlija Barkole u 85. i 86. minutu, kao i golom Rendala Kolo Muanija, koji je postigao iz penala u 90. minutu meča.

Ekipa iz glavnog grada Francuske u narednom kolu, u petak 23. avgusta na svom terenu dočekuje Monpelje, dok ekipa Avra gostuje Sent Etjenu.