Web Analytics
Het-trik Halanda u pobedi Sitija protiv Ipsviča - BetaRS

Het-trik Halanda u pobedi Sitija protiv Ipsviča

Fudbal | Izvor: Beta | 24.08.2024 | access_time 18:35
Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu Ipsvič 4:1, u utakmici drugog kola Premijer lige.

Ipsvič je poveo golom koji je Semi Smodiks postigao u sedmom minutu, a šampion Engleske je posle toga napravio potpuni preokret.

Izjednačio je Erling Haland u 12. minutu iz jedanaesterca, a dva minuta kasnije prednost domaćima doneo je Kevin de Brujne.

Erling je, na dodavanje De Brujnea, u 16. minutu postigao treći gol za Siti, a konačan rezultat norveški napadač postavio je u 89. minutu, svojim trećim pogotkom na utakmici.

To je bio 23. het-trik Halanda u karijeri.

Siti ima obe pobede na prvom mestu na tabeli, a novajlija u ligi Ipsvič je pretrpeo drugi poraz i pretposlednji je na tabeli.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su na gostujućem terenu u londonskom derbiju Kristal Palas 2:0.

Golove su postigli Tomaš Souček u 67. minutu i Džerod Boven u 72. minutu.

To je prva pobeda Vest Hema u ligi, a Kristal Palas ima oba poraza.

Fudbaleri Totenhema ostvarili su prvu pobedu u prvenstvu, pošto su na svom terenu bili ubedljivi protiv Evertona 4:0.

Dvostruki strelac bio je Son Hjun Min, golovima u 25. i 77. minutu. Golove su postigli još Iv Bisuma u 14. i Kristijan Romero u 71. minutu.

Everton je pretrpeo drugi poraz.

Fulam je na svom terenu pobedio Lester 2:1.

Londonska ekipa povela je u 18. minutu golom Emila Smita Rova, a izjednačio je Vaut Fas u 38. minutu.

Prvu pobedu Fulamu u ligi doneo je Aleks Ivobi golom u 70. minutu.

Fulam ima tri boda na 11. mestu, a Lester jedan bod na 14.

Fudbaleri Notingem Foresta pobedili su na gostujućem terenu Sautempton 1:0.

Jedini gol postigao je Morgan Gibs Vajt u 70. minutu.

Forest ima četiri boda na četvrtom mestu na tabeli, a Sautempton ima oba poraza na 16. mestu.

Ranije danas Brajton je na svom terenu pobedio Mančester junajted 2:1.