Liverpul siguran protiv Bornmuta, Totenhem posle preokreta pobedio Brentford - BetaRS

Liverpul siguran protiv Bornmuta, Totenhem posle preokreta pobedio Brentford

Fudbal | Izvor: Beta | 21.09.2024 | access_time 18:10
Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na svom terenu Bornmut 3:0, u meču petog kola engleske Premijer lige.

Strelci za Liverpul bili su Luis Dias u 26. i 28. i Darvin Nunjes u 37. minutu.

Liverpul je prvi sa 12 bodova, koliko ima i Mančester siti ali uz utakmicu manje odigranu. Bornmut je 13. sa pet bodova.

U narednom kolu, Liverpul će gostovati Vulverheptonu, dok će Bornmut dočekati Sautempton.

U istom terminu, Totenhem je kao domaćin pobedio Brentford 3:1.

Poveo je Brentford golom Brajana Mbeuma u prvom minutu, a Totenhem je do preokreta i pobede stigao pogocima Dominika Solankea u osmom, Brenana Džonsona u 28. i Džejmsa Medisona u 85. minutu.

Totenhem je 10. sa sedam bodova, a Brendtford je na 12. mestu sa bodom manje.

U sledećem kolu, Totenhem će gostovati Mančester junajtedu, dok će Brentford dočekati Vest Hem.

U ostalim mečevima, Fulam je kao domaćin pobedio Njukasl 3:1, Sautempton i Ipsvič su u Sautemptonu odigrali nerešeno 1:1, Aston Vila je u Birmingemu kao domaći pobedila Vulverhempton 3:1, a Lester i Everton su u Lesteru remizirali 1:1.