Totenhem ubedljivo pobedio Mančester junajted - BetaRS

Totenhem ubedljivo pobedio Mančester junajted

Fudbal | Izvor: Beta | 29.09.2024 | access_time 19:40
Fudbaleri Totenhema pobedili su danas na gostujućem terenu Mančester junajted 3:0, u šestom kolu Premijer lige.

Prvi gol za Totenhem postigao je Brenan Džonson u trećem minutu.

Prednost Totenhema povećao je Dejan Kuluševski golom u 47. minutu, a konačan rezultat postavio je Dominik Solanke pogotkom u 78. minutu.

Vezista Mančester junajteda Bruno Fernandeš dobio je direktan crveni karton u 42. minutu zbog opasnog starta na Džejmsu Medisonu.

Totenhem je posle druge uzastopne pobede osmi na tabeli sa 10 bodova, dok je Mančester junajted na 12. mestu sa sedam bodova.

Oba tima će igrati na gostujućem terenu u narednom kolu, Totenhem protiv Brajtona, a Mančester junajted protiv Aston Vile.

Pre narednog kola Premijer lige, oba tima će na gostujućem terenu igrati utakmice u Ligi Evropa, Totenhem protiv Ferencvaroša, a Mančester junajted protiv Porta.