Arsenal bolji od Pari Sen Žermena, pobede Mančester sitija i Bajera - BetaRS

Arsenal bolji od Pari Sen Žermena, pobede Mančester sitija i Bajera

Fudbal | Izvor: Beta | 01.10.2024 | access_time 23:20
Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras na svom terenu u Londonu Pari Sen Žermen 2:0, u drugom kolu Lige šampiona.

Prvi gol za Arsenal postigao je Kaj Haverc u 20. minutu, a konačan rezultat postavio je Bukajo Saka golom u 35. minutu.

Arsenal je osmi na tabeli sa četiri boda, dok Pari Sen Žermen zauzima 18. mesto sa tri boda.

Oba kluba će u narednom kolu biti domaćini, Arsenal protiv Šahtjora iz Donjecka, a Pari Sen Žermen protiv PSV-a.

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su u Bratislavi Slovan 4:0.

Prvi gol za Mančester siti postigao je Ilkaj Gundogan u osmom minutu, a prednost je povećao Fil Foden golom sedam minuta kasnije.

Treći pogodak postigao je Erling Haland u 58. minutu, a konačan rezultat postavio je Pet Makati golom u 74. minutu.

Mančster siti je četvrti na tabeli sa četiri boda, dok Slovan zauzima 35. mesto bez bodova.

Mančester siti će u naredom kolu dočekati Spartu iz Praga, dok će Slovan igrati na gostujućem terenu protiv Đirone.

Bajer Leverkuzen je na svom terenu pobedio Milan 1:0.

Jedini gol na utakmici postigao je Viktor Bonifejs u 51. minutu, nakon što je istom igraču u 21. minutu poništen gol zbog ofsajda.

Reprezentativac Srbije Strahinja Pavlović nije ulazio u igru u ekipi Milana.

Bajer Leverkuzen je treći na tabeli sa šest bodova, dok Milan zauzima 29. poziciju bez bodova.

Bajer će u narednom kolu igrati na gostujućem terenu protiv Bresta, dok će Milan dočekati Briž.