Web Analytics
Lil pobedio Real Madrid, Aston Vila savladala Bajern - BetaRS

Lil pobedio Real Madrid, Aston Vila savladala Bajern

Fudbal | Izvor: Beta | 02.10.2024 | access_time 23:05
Fudbaleri Lila pobedili su večeras kao domaćini Real Madrid 1:0, u meču drugog kola Lige šampiona.

Strelac pobedonosnog gola bio je Džonatan Dejvid iz penala u trećem minutu nadoknade poluvremena.

Oba tima posle dva kola imaju po jednu pobedu i jedan poraz.

U narednom kolu, Lil će u Madridu igrati protiv Atletika, dok će Real Madrid dočekati Borusiju Dortmund.

U istom terminu, Aston Vila je na svom terenu u Birmingemu pobedila minhenski Bajern 1:0.

Odlučujući gol postigao je Džon Duran u 79. minutu.

Aston vila ima obe pobede u prva dva kola, a Bajern jednu pobedu i jedan poraz.

U sledećem kolu, Aston Vila će dočekati Bolonju, dok će Bajern gostovati Barseloni.

Fudbaleri Liverpula su kao domaćini pobedili Bolonju 2:0.

Strelci za Liverpul bili su Aleksis Makalister u 11. i Mohamed Salah u 75. minutu.

Liverpul je upisao dve pobede u prva dva kola, a Bolonja je zabeležila jedan remi i jedan poraz.

Liverpul će u narednom kolu gostovati Lajpcigu.

Klub Briž je na gostujućem terenu u Gracu pobedio Šturm 1:0, golom Hristosa Colisa u 23. minutu.

Klub Briž ima jednu pobedu i jedan poraz, a Šturm oba poraza.

U narednom kolu, Klub Briž će gostovati Milanu, dok će Šturm dočekati Sporting.