Pobede Arsenala i Mančester sitija, Vest Hem bolji od Ipsviča - BetaRS

Pobede Arsenala i Mančester sitija, Vest Hem bolji od Ipsviča

Fudbal | Izvor: Beta | 05.10.2024 | access_time 18:20
Fudbaleri Arsenala pobedili su danas na svom terenu u Londonu Sautempton 3:1, u sedmom kolu Premijer lige.

Prednost Sautemptonu doneo je Kameron Arčer golom u 55. minutu, a izjednačenje Arsenalu Kaj Haverc pogotkom u 58. minutu.

Vođstvo Arsenalu doneo je Gabrijel Martineli golom u 68. minutu, a konačan rezultat postavio je Bukajo Saka pogotkom u 88. minutu.

Arsenal je treći na tabeli sa 17 bodova, dok je Sautempton 19. sa jednim bodom.

Arsenal će u narednom kolu igrati na gostujućem terenu protiv Bornmuta, dok će Sautempton dočekati Lester.

Mančester siti pobedio je na svom terenu Fulam 3:2.

Prednost Fulamu doneo je Andreas Pereira golom u 26. minutu, a izjednačenje Mančester sitiju Mateo Kovačić pogotkom šest minuta kasnije.

Vođstvo Mančester sitiju doneo je Kovačić golom u 47. minutu.

Treći gol za Mančester siti postigao je Džeremi Doku u 82. minutu, a konačan rezultat postavio je napadač Fulama Rodrigo Muniz pogotkom u 89. minutu.

Reprezentativac Srbije u ekipi Fulama Saša Lukić odigrao je celu utakmicu.

Mančester siti je drugi na tabeli sa 17 bodova, dok je Fulam šesti sa 11 bodova.

Mančester siti će u narednom kolu igrati na gostujućem terenu protiv Vulverhemptona, dok će Fulam u Londonu dočekati Aston Vilu.

Vest Hem je na svom terenu u Londonu pobedio Ipsvič 4:1.

Prednost Vest Hemu doneo je Majkl Antonio golom u prvom minutu, a izjednačenje Ipsviču Lijam Delap pogotkom pet minuta kasnije.

Vođstvo Vest Hemu vratio je Mohamed Kudus golom u 43. minutu.

Treći gol za Vest Hem postigao je Džarod Bouen u 49. minutu, a konačan rezultat postavio je Lukas Paketa pogotkom u 69. minutu.

Vest Hem je na 12. mestu tabele sa osam bodova, dok je Ipsvič na 17. poziciji sa četiri boda.

Vest Hem će u narednom kolu igrati na gostujućem terenu u Londonu protiv Totenhema, dok će Ipsvič dočekati Everton.

U ostalim utakmicama, Brentford je na svom terenu u Londonu pobedio Vulverhempton 5:3, a Lester je na svom terenu pobedio Bornmut 1:0.