Brajton posle preokreta pobedio Totenhem - BetaRS

Brajton posle preokreta pobedio Totenhem

Fudbal | Izvor: Beta | 06.10.2024 | access_time 20:00
Fudbaleri Brajtona pobedili su večeras na svom terenu posle preokreta Totenhem 3:2, u utakmici sedmog kola Premijer lige.

Totenhem je poveo golovima Brenana Džonsona u 23. i Džejmsa Medisona u 37. minutu, a domaći su u drugom poluvremenu za 18 minuta postigli tri gola i prekinuli niz od četiri utakmice bez pobede u prvenstvu.

Prvo je gol postigao Jakuba Minte u 48. minutu, a izjednačio je Žoržinjo Ruter u 58. minutu. Pobedu Brajtonu doneo je Dani Velbek u 66. minutu.

Brajton sada ima 12 bodova na šestom mestu na tabeli.

Totenhem je prekinuo niz od dve pobede, a posle trećeg poraza u ligi zauzima deveto mesto sa 10 bodova.

Ranije danas Aston Vila odigrala je 0:0 protiv Mančester junajteda, a Čelsi je na Stamford Bridžu odigrao 1:1 protiv Notingem Foresta.