Branko Ružić (SPS): Ne znam da li je obojena revolucija na delu
Politika
| 24.02.2025
|
access_time
14:40
Foto: Beta/Miloš Miškov
Funkcioner Socijalističke partije Srbije (SPS) Branko Ružić izjavio je danas da ne zna da li je obojena revolucija na delu u Srbiji.
"Kad čujemo razne pokliče kako je Srbija pobedila, ili kako je obojena revolucija uništena... Prvo, ja ne znam da li je obojena revolucija ovde uopšte na delu... Ukoliko jeste, onda su prosto naši državni organi, bezbednosne službe, to morale da preduprede. Ukoliko to nije bio slučaj, onda nema obojene revolucije", rekao je Ružić za Blic TV.
Komentarišući proteste studenata, on je kazao da energija ne jenjava i upozorio na mogućnost stvaranja atmosfere 5. oktobra.
"To je stvar utiska, lepota je u oku posmatrača. Ali suštinski, onda možemo doći u problem, ne daj Bože, da dođe do tolike anarhije, nestabilnosti, atmosfere 5. oktobra", rekao je Ružić.
Teme
Novo
Društvo
Šta drugi čitaju
Ekonomija
Evro sutra 117,20 dinara
pre 8 minuta