Web Analytics
Prekršajni sud u Beograd obustavio postupak protiv studentkinje Fakulteta likovnih umetnosti - BetaRS

Prekršajni sud u Beograd obustavio postupak protiv studentkinje Fakulteta likovnih umetnosti

Politika | 17.03.2025 | access_time 12:35
Prekršajni sud u Beograd obustavio postupak protiv studentkinje Fakulteta likovnih umetnosti
facebook.com/most.ostaje

Prekršajni sud u Beogradu je obustavio postupak protiv studentkinje Fakulteta likovnih umetnosti Milice Ojdanić, privedene u novembru prošle godine zbog ometanja rušenja Starog savskog mosta.

Nakon održanog ročišta Ojdanić je izjavila da je obustavljen postupak protiv nje i da će se i dalje na protestima "boriti se za ono što je pravilno".

Studenti u blokadi su se danas okupili ispred Prekršajnog suda u Beogradu da bi podržali tu studentkinju Fakulteta likovnih umetnosti.

Prekršajni sud u Beograd obustavio postupak protiv studentkinje Fakulteta likovnih umetnosti

Njima su se pridružili građani i bajkeri koji pravili buku i uzvikivali "Pumpaj!", a nosili su transparente "Uhapsiti predsednika i Vladu Srbije" i "Zona uzajamnog delovanja".

Okupljeni na skupu su u 11.52 održali 15 minuta tišine.


Održan skup podrške studentkinji Fakulteta likovnih umetnosti u Beogradu



Studenti u blokadi okupili su se danas ispred Prekršajnog suda u Beogradu kako bi podržali studentkinju Fakulteta likovnih umetnosti Milicu Ojdanić koja je privedena u novembru prošle godine zbog ometanja rušenja Starog savskog mosta.

Njima su se pridružili građani i bajkeri koji prave buku i uzvikuju "pumpaj".

Građani su nosili transparente "uhapsiti predsednika i Vladu Srbije" i "zona uzajamnog delovanja".

Skup ce trajati do 11.55 nakon čega ce biti održano 15 minuta tišine.

Teme

Novo

Društvo

Šta drugi čitaju

Ekonomija

Kosarka

Zelena Srbija

IT