Son nije siguran da li će ostati u Totenhemu
Son ima ugovor na još godinu dana, a Skaj je preneo da će mu uprava kluba dozvoliti da donese odluku, ako stigne odgovarajuća ponuda iz Saudijske Arabije.
"Ostalo mi je još godinu dana ugovora. Pre nego da bilo šta kažem u ovom trenutku, mislim da bismo svi trebali da sačekamo i vidimo šta će se desiti. Ali, bez obzira gde završim, uvek ću davati najbolje što mogu. To se nikad neće promeniti", rekao je Son.
On i dalje ima povredu stopala, ali je ušao sa klupe u današnjoj utakmici u ekipi Južne Koreje u Seulu protiv Kuvajta (4:0), u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
Son je rekao da je imao probleme u prošloj sezoni, ali da je ona bila posebna zbog plasmana Totenhema u finale Lige Evropa.
"Znam da ljudi možda govore da sam imao razočaravajuću sezonu, ali meni je ona bila posebna pošto igrate fudbal da pobedite, samo se pobednici pamte. Veći deo sezone nisam bio u najboljoj formi, ali nadam se da ću biti u boljoj formi na početku nove sezone", naveo je on.