Odbojkašice Srbije izgubile od Japana u Ligi nacija
Odbojka
| Izvor: Beta
| 17.06.2026
|
access_time
16:55
U ekipi Srbije najefikasnije su bile Aleksandra Uzelac sa 20 poena i Nina Čajić sa 18. Hena Kurtagić dodala je 15 poena, Anja Zubić 14, a Maja Aleksić 13 poena.
Japan su predvodile Maju Iškava sa 24 poena i Jukiko Vada sa 20 poena.
Srpska ekipa nije iskoristila pet meč lopti, od kojih je napravila tri servis greške.
Posle pet utakmica Srbija ima pobedu i četiri poraza. Japan ima svih pet pobeda.
U drugom kolu Srbija će u četvrtak od 14 časova igrati protiv Italije.
Ekipa Zorana Terzića će zatim igrati protiv Dominikanske Republike, u petak od 10 časova i selekcije SAD u nedelju od 6 časova.