SRS: Oluja je monstruozan zločin ustaške Hrvatske
Politika
| 04.08.2026
|
access_time
12:25
facebook.com/srpskaradikalnastranka.srs
Delegacija te stranke, koju su predvodili potpredsednici radikala Vjerica Radeta i Miljan Damjanović, danas je u Crkvi Svetog Marka u Beogradu prisustvovala parastosu srpskim žrtvama hrvatske agresije na RSK u operaciji Oluja.
"Podsećanje na ovaj monstruozni zločin ustaške Hrvatske, izvršen uz pomoć i podršku njihovih zapadnih prijatelja, doprinos je zaveštanju srpskih radikala da će srpski narod kad-tad osloboditi Republiku Srpsku Krajinu", stoji u saopštenju SRS.
Dodaje se da će zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Aleksandar Šešelj predvoditi delegaciju srpskih radikala na centralnom skupu u Mrkonjić Gradu, koji povodom 31. godišnjice progona Srba iz RSK zajednički organizuju vlade Srbije i Republike Srpske.
Teme
Politika
Dnevni evropski servis
Novo
Društvo
Šta drugi čitaju
Ekonomija
Kosarka
Srpski centar Dimitrije Nikolić pojačao MZT Skoplje
pre 46 minuta