Forbs: Ema Stoun najplaćenija glumica na svetu
Film i TV
| 17.08.2017
|
access_time
12:00
Ema Stoun (28), koja je osvojila prestižnog Oskara kao najbolja glumica u mjuziklu "La La Lend", zaradila je 26 miliona dolara bez poreza tokom poslednjih 12 meseci.
Zvezda serije "Prijatelji" Dženifer Aniston (48) takodje je ispred Dženifer Lorens sa zaradom od 25,5 miliona dolara, a Lorensova je treća sa zaradom od 24 miliona dolara.
Na spisku deset najplaćenijih glumica nalaze se još Šarliz Teron, Kejt Blančet, Džulija Roberts i Ejmi Adams.
Američki magazin Forbs je veoma poznat po svojim listama i rangiranjima, uključujući liste najbogatijih Amerikanaca (Forbs 400) i rangiranje vodećih svetskih kompanija (Forbs global 2000). Druge dobro poznate liste Forbsa su spisak svetskih milijardera, kao i rang lista najmoćnijih ljudi na svetu i najplaćenijih glumaca i glumica.
Teme
Film i TV
Novo
Dogodilo se
Na današnji dan 28. avgust
pre 8 sati
Šta drugi čitaju
Pročitajte vise
Zabava
U slikama
Umrla japanska umetnica Jajoi Kusama
pre 1 dan