AMSS: Dobri uslovi za vožnju
Društvo
| Izvor: Beta
| 27.12.2017
|
access_time
07:25
Na naplatnim rampama nema zadržavanja, a na graničnim prelazima sa Madjarskom i Hrvatskom mogu se očekivati višesatna čekanja, dok na ostalim prelazima procedura za putnička vozila traje do pola sata.
Na autoputu Beograd-Niš, izmedju isključenja "Tošin bunar" i "Sava centar" u pravcu ka Nišu, zbog radova na popravljanju zaštitne ograde za saobraćaj će biti zatvorena zaustavna traka u deonicama koje nisu duže od 1,5 kilometar.
Takodje, na potezu od pešačke pasarele kod skretanja za aerodrom "Nikola Tesla" do petlje "Beograd", u smeru ka Šidu, od 8.00 do 15.00 zbog radova za saobraćaj će biti privremeno zatvorena krajnja leva saobraćajna traka.
Zbog radova na postavljanju portalnog nosača saobraćajnih znakova na delu autoputa Niš-Pirot, izmedju tunela "Sarlah" i Sopotske petlje na deonici autoputa Staničenje-Pirot/Istok, saobraćaj će danas od 11.00 do 14.00 biti usporen i odvijaće se naizmeničnim propuštanjem vozila sa mogućim obustavama u trajanju od 15 minuta.
Radovi se odvijaju i na više drugih deonica na putevima u Srbiji i tu je potreban dodatni oprez i poštovanje saobraćajne signalizacije, navodi AMSS.
Teme
Društvo
Novo
Dnevni evropski servis
Šta drugi čitaju
Scena
Dogodilo se
Na današnji dan 25. avgust
pre 6 sati
Zabava
Magarac povredio troje ljudi u Nemačkoj
pre 3 dana