Web Analytics
Naslovne strane za ponedeljak, 11. jun 2018. godine - BetaRS

Naslovne strane za ponedeljak, 11. jun 2018. godine

Društvo | 11.06.2018 | access_time 08:55
Naslovne strane za ponedeljak, 11. jun 2018. godine
Dnevne novine na naslovnim stranama izdanja za ponedeljak 11. jun najviše pišu o tome ko će biti novi načelnik Generalštaba, o Svetskom fudbalskom prvenstvu u Rusiji, o polaganju male mature i drugim temama.

ALO  -  List na naslovnoj strani prenosi poruke predednika Srbije Aleksandra Vučića opoziciji "Vlast nećete osvojiti silom".

BLIC  -  O novom načelniku Generalštaba pod naslovom "Četiri generala kandidati za Dikovićevog naslednika". List piše o nasilju medju mladima "Zašto su nam deca sve surovija".

VEČERNJE NOVOSTI  -  List piše da će doći do sukcesije imovine SFRJ "Dele se ambasade koje ne postoje", List prenosi izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića o pritiscima Zapada zbog Kosova "Hoće da Srbiju oslabe iznutra". Pišu i o polaganju male mature "Kombinovani test za male maturante".

DANAS  -  Poslanica i potpredsednica Narodne stranke Sandra Rašković Ivić "Vučić namerava da se sakrije iza volje naroda na referendumu o KiM". List piše o projektu Beograd na vodi "Grad ne zna koliko je novca uloženo u Beograd na vodi".

INFORMER  -  "Stotine vojnika NATO poginulo na Kosovu", naslov je teksta o navodima generala Vladimira Lazarevića. O protestima vozača zbog cene goriva "Sad hoće i da biju".

KURIR  -  O reagovanju predsednika Srbije Aleksandra Vučića na proteste vozača zbog cene goriva i njegovoj tvrdnji da iza blokada saobraćaja stoje lideri opozicije "Vučić: Djilasu, Šolaku, Jeremiću i Miškoviću ponestaje novca".

POLITIKA  -  O Svetskom fudbalskom prvenstvu u Rusiji "Navijači pod prismotrom srpske i ruske policije". "Nato vežbe izazivaju u Rusiji samo podsmeh", za list govori Nikolaj Plotnjikov iz Instituta za orijentalne studije pri Ruskoj akademiji nauka.

SRPSKI TELEGRAF - List piše da je Velika Britanija poslala u Sarajevo vojnike koji će sprečiti navodno mešanje Rusa u izbore u BiH "Dodiku skida glavu 40 britanskih specijalaca". O protestima vozača i blokadama saobraćaja, list prenosi izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića "Vučić: Kakvi lažovi, hoće silom na vlast".

Teme

Novo

Dnevni evropski servis

Šta drugi čitaju

Scena

Dogodilo se

Zabava