Naslovna strana, za sredu 4. jul
BLIC - "Susret Trampa i Putina šansa da se ubrzaju pregovori", o sastanku predsedika SAD i Rusije u Helsinkiju gde će biti reči i o Kosovu, kao i signalima koje je dobio Beograd da te dve sile žele da se uključe u dijalog.
VEČERNJE NOVOSTI - "Smene u vladi biće odložene dok vodimo bitku za KiM" naslov intervjua sa predsednicom Vlade Anom Brnabić koja izmedju ostalog kaže da sada ništa nije važnije od jedinstva u Srbiji. "Dlaka otkucava decu narkomane", o tome da zabrinuti roditelji plaćaju specijalne analize ali i da je za pola godine registrovano 20 novih opijata.
ALO - "Svoje sinove spremam da ratuju", naslov je intervjua sa liderom SRS Vojislvom Šešeljem.
DANAS - "Umetnost i profesija su ponovo ponižene", o reakcijama na izbor Damira Handinovića producenta Pinka i kompozitora folk pesama za vršioca dužnosti Centra beogradskih festivala. "Evo, ja sam kriv što Prokop nije završen" naslov pod kojim za list govori bivši ministar gradjevinarstva, infrastrukture, i saobraćaja Milutin Mrkonjić povodom izmeštanja železničkog saobraćaja u nedovršenu stanicu Prokop kako bi se zadovoljili investitori.
INFORMER - Pod naslovom "Jado jadni", list piše o predsedniku Crne Gore Milu Djukanoviću i njegovoj odluci da pošalje vojnike na Kosovo da služe u NATO. "Beko pre atentata bio praćen i prisluškivan", o sudjenju za pokušubistva na biznismena Milana Beka.
KURIR - "Braneći Kosovo, oterali 120.000 Srba", o učinku vlade na KiM od 1999. godine. "Desanka Maksimović špijunirala za Staljina", o tome da se poznata pesnikinja nalazila na spisku Udbe.
POLITIKA - "Očuvanje suvereniteta spaja Beograd i Kijev", o poseti predsednika Ukrajine, Petra Porošenka Beogradu i razgovorima sa Aleksandrom Vučićem. "Politički rat oko spomenika na Zlatiboru", o nesuglasicama Srpske napredne stranke i opštine Čajetina. List piše i o obrazovanju, pod naslovom "Kad vukovci ne polože prijemni ispit".
SRPSKI TELEGRAF - "Čelnik SPS krojio spisak za ubistva mafijaša", o tajnama Zemunskog klana i počinjenim otmicama, ubistvima i uticaju političara.