Web Analytics
Danas na Egzitu Zigi Marli i Frenč Montana - BetaRS

Danas na Egzitu Zigi Marli i Frenč Montana

Muzika | Izvor: Beta | 13.07.2018 | access_time 07:35
Danas na Egzitu Zigi Marli i Frenč Montana
Drugog dana Egzit (Exit) festivala, koj je protekle večeri otvoren na Petrovaradinskoj tvrdjavi u Novom Sadu, kao glavne zvezde nastupiće Zigi Marli (Ziggey Marley) od 22.30 sati i Frenč Montana (French) pola sata posle ponoći.

Oni će nastupiti na glavnoj bini Mejn stejdžu (Main stage), dok će prethodno na istom mestu od 21.00 nastupiti bend Maika, poznate regionalne muzičarke Ide Prester.

Elektronsku binu Dens arenu (Dance Arena) drugog dana festival otvoriće u 21.00 di-džej Vladimir Aćić.

Oko 23.30 očekuje se nastup Marka Nastića, zatim u jedan iz ponoći legendarnog Karla Krega (Carl Craig) i tek oko 5.00 ujutru zvezde elektronske scene - Macea Pleksa (Plex).

Drugo veče na Fjužn bini (Fusion stage) posvećeno je uglavnom domaćim i regionalnim izvodjačima, pa će tako publika od 21.00 moći da sluša Saru Renar, nešto iz ponoći Ajri ef em (Irie Fm) iz Beograda i Niplepeople oko 3.30 ujutru.

Eksploziv (Expolisev) bina će druge večeri ugostiti legendarne Kokni ridžekts (Cockney Rejects) i amerikance Medbol (Madball), prvi nastupaju nešto pred ponoć, a drugi u 1.30 sati.

Egzit će trajati do 15. jula, a do kraja muzičkog programa publika će moći da čuje neke od najtraženijih svetskih zvezda kao što su Grace Jones, David Guetta, Martin Garrix, Disciples, Nina Kraviz, i mnoge druge.

Bendovi nastupaju na oko 40 bina, a dve glavne "Main Stage" i "Dance Arena" unapredjene su vizuelno i tonski, kao poklon publici za 18 godina postojanja Egzita.

Teme

Novo

Dogodilo se

Šta drugi čitaju

Zabava

U slikama