Web Analytics
Unikredit banka otvorila prvu digitalnu ekspozituru u Srbiji - BetaRS

Unikredit banka otvorila prvu digitalnu ekspozituru u Srbiji

Ekonomija | Izvor: Beta | 03.03.2023 | access_time 15:10
Unikredit banka otvorila prvu digitalnu ekspozituru u Srbiji
Prva digitalna ekspozitura Unikredit banke u Srbiji (UniCredit Bank), otvorena je u okviru NCR kampusa u Beogradu, najavljujući novi servisni model u skladu sa potrebama klijenata banke, saopšteno je danas.

Digitalni koncept ekspoziture ima za cilj da omogući klijentima da mnoge jednostavne transakcije izvrše sami, putem digitalnih kanala i uređaja.

Na taj način, ubrzavaju se procedure i skraćuju birokratski procesi, dok se savetnicima ostavlja više vremena za osnaživanje odnosa sa klijentima, a ovaj novi koncept bankarstva je prvenstveno namenjen digitalno orijentisanoj populaciji.

U novoj ekspozituri klijenti će moći da dobiju sve informacije od našeg finansijskog savetnika, da otvore račun, apliciraju za kreditni proizvod, podnesu zahtev za stambeni kredit, platnu karticu, mogu da dobiju podršku za "mBanking" i "mBiz" aplikaciju kao i da zakažu sastanak, dok će im za sve dodatne keš transakcije biti na raspolaganju ekspozitura u neposrednoj blizini, na lokaciji Jurija Gagarina 12 na Novom Beogradu.

Prva Unikredit digitalna ekspozitura nalazi se u zgradi NCR kampusa, na adresi Španskih boraca 75, Novi Beograd.

Ekspozitura poseduje Zonu 24 sa dva (Cash In i Cash Out) NCR interaktivna Teller (ITM) uređaja, a radno vreme je od 9.00 do 17.00 sati.

Teme

Novo

Društvo

Šta drugi čitaju

IT

Scena