Web Analytics
Grupa Alfavil nastupa 12. maja u Beogradu u okviru Velike EU žurke - BetaRS

Grupa Alfavil nastupa 12. maja u Beogradu u okviru Velike EU žurke

Muzika | 15.04.2023 | access_time 11:55
 Grupa Alfavil nastupa 12. maja u Beogradu u okviru Velike EU žurke

 Nemačka elektropop grupa Alfavil (Alphaville) nastupiće 12. maja u Beogradu, kao poklon građanima Srbije povodom Dana Evrope, saopštio je danas EU Info centar.

Koncert grupe koja se proslavila početkom '80-tih godina prošlog veka hitovima "Big In Japan", "Sounds Like A Melody" i "Forever Young", biće deo Velike EU žurke u organizaciji Delegacije Evropske unije.

Kako je navedeno u najavi, na Velikoj EU žurci pored Alfavila nastupiće i hrvatski tajanstveni maskirani dvojac Niplpipl (Nipplepeople), kao i Stereo banana iz Niša.

"Uz neke od najboljih predstavnika lokalne DJ scene žurka će trajati do jutra, a za nezaboravan provod će biti zaduženi Dejan Milićević, Lea Dobričić, Luton i Cosmic G", dodaje se u saopštenju.

Alfavil prvi put nastupa u Srbiji, slavu je stekao sa prvim albumom "Forever Young" na kojem se nalaze i njegovi najveći hitovi kao obavezni deo evergrin kompilacija muzike '80-tih godina.

Teme

Novo

Dogodilo se

Šta drugi čitaju

Zabava

U slikama