Verona dominantna protiv Napolija, Bolonja i Udineze odigrali nerešeno - BetaRS

Verona dominantna protiv Napolija, Bolonja i Udineze odigrali nerešeno

Fudbal | Izvor: Beta | 18.08.2024 | access_time 20:50
Fudbaleri Verone pobedili su večeras na svom terenu Napoli 3:0, u prvom kolu italijanske Serije A.

Rezultat na poluvremenu bio je 0:0, a vođstvo domaćima doneo je Dajlon Livarmento golom u 50. minutu na asistenciju srpskog fudbalera Darka Lazovića.

Na 2:0 povećao je Danijel Moskera u 75. minutu, a isti igrač je postavio i konačan rezultat u četvrtom minutu nadoknade, na još jednu asistenciju Lazovića.

Darko Lazović, kapiten Verone, odigrao je celu utakmicu za tim, dok je napadač Stefan Mitrović meč ispratio sa klupe.

U drugoj utakmici koja je odigrana u istom terminu, Bolonja je odigrala nerešeno sa Udinezeom 1:1.

Nakon 0:0 na poluvremenu, vodeći gol za Bolonju je postigao Rikardo Orsolini iz penala u 57. minutu, dok je izjednačenje Udinezeu doneo Lautaro Đijaneti u 58. minutu.

U narednom kolu, Udineze u subotu na svom terenu dočekuje Lacio, u nedelju Napoli dočekuje Bolonji, dok Verona u ponedeljak na svom terenu igra sa Juventusom.