Pobede Totenhema i Lacija, poraz Makabija u Humskoj u Ligi Evropa - BetaRS

Pobede Totenhema i Lacija, poraz Makabija u Humskoj u Ligi Evropa

Fudbal | Izvor: Beta | 03.10.2024 | access_time 21:00
Fudbaleri Totenhema pobedili su večeras na gostujućem terenu u Budimpešti Ferencvaroš 2:1, u utakmici drugog kola Lige Evropa.

Londonska ekipa povela je u 23. minutu golom koji je postigao Pape Matar Sar, a prednost je udvostručio Brenan Džonson u 86. minutu.

Konačan rezultat postavio je Barnabas Varga u 90. minutu.

Totenhem ima šest bodova posle dva kola, a Ferencvaroš je pretrpeo oba poraza.

Fudbaleri Mitjilanda pobedili su na stadionu Partizana u Beogradu Makabi iz Tel Aviva 2:0.

Danska ekipa povela je golom Frankulina u 39. minutu, a pobedu je obezbedio Edvard Čilufja u 89.

Mitjiland ima četiri boda, a ekipa koju predvodi srpski trener Žarko Lazetić za sada je bez bodova.

Makabi igra u Humskoj kao domaćin utakmice u Ligi Evropa zbog rata u Izraelu.

Fudbaleri Lacija pobedili su na svom terenu u Rimu Nicu 4:1.

Lacio je poveo golovima Pedra u 20. i Valentina Kasetljanosa u 35. minutu, a gostujući tim smanjio je zaostatak golom koji je Žeremi Boga postigao u 41. minutu.

Do kraja utakmice golove za Lacio postigli su Kasteljanos u 53. i Matija Cakanji iz jedanaesterca u 67. minutu.

Lacio je prvi na tabeli sa svih šest bodova, a Nica ima bod.

Hofenhajm je na svom terenu pobedio Dinamo Kijev 2:0, golovima dvostrukog strelca Adama Hložeka, u 22. i 60. minutu.

Nemačka ekipa ima četiri boda, a ukrajinska je poslednja na tabeli bez bodova.

U ostalim utakmicama Olimpijakos je u Atini pobedio Bragu 3:0, fudbaleri Malmea su u Bakuu pobedili Karabag 2:1, a Anderleht je u Španiji bio bolji od Real Sosijedada 2:1.

RFS je u Rigi na svom terenu odigrao nerešeno protiv Galatasaraja 2:2, a remijem 1:1 završena je utakmica u Pragu između Slavije i Ajaksa.

Utakmice trećeg kola igraju se 24. oktobra.