Barselona pobedila Bajern, pobede i Liverpula i Mančester sitija u LŠ - BetaRS

Barselona pobedila Bajern, pobede i Liverpula i Mančester sitija u LŠ

Fudbal | Izvor: Beta | 23.10.2024 | access_time 23:05
Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu minhenski Bajern 4:1, u meču trećeg kola Lige šampiona.

Tri gola za Barselonu postigao je Rafinja u prvom, 45. i 56. minutu, a u listu strelaca se upisao i Robert Levandovski u 36. minutu.

Gol za Bajern postigao je Hari Kejn u 18. minutu.

Barselona je deveta sa šest poena, a Bajern je na 23. mestu sa tri boda.

U narednom kolu, Barselona će u Beogradu igrati protiv Crvene zvezde, dok će Bajern u Minhenu dočekati Benfiku.

Fudbaleri Liverpula su na gostujućem terenu pobedili Lajpcig 1:0, golom Darvina Nunjeza u 27. minutu.

Liverpul je drugi sa sve tri pobede, a Lajpcig je na 32. mestu sa sva tri poraza.

U sledećem kolu, Liverpul će dočekati Bajer Leverkuzen, dok će Lajpcig u Glazgovu igrati protiv Seltika.

Mančester siti je kao domaćin pobedio Spartu iz Praga 5:0.

Strelci za Siti bili su Fil Foden u trećem, Erling Haland u 58. i 68, Džon Stons u 64. i Mateus Nunjes iz penala u 87. minutu.

Siti je treći sa dve pobede i jednim remijem, a Sparta je 21. sa po jednom pobedom, remijem i porazom.

U sledećem kolu, Siti će u Lisabonu igrati protiv Sportinga, dok će Sparta dočekati Brest.

Dinamo iz Zagreba je na gostujućem terenu pobedio Salcburg 2:0, golovima Sandra Kulenovića u 49. i Bruna Petkovića u 84. minutu.

Dinamo je na 22. mestu sa četiri boda, a Salcburg je pretposlednji, 35. bez osvojenog boda.

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na gostujućem terenu u Bernu Jang Bojs 1:0, golom Markusa Tirama u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Inter je sedmi sa sedam poena, a Jang Bojs je na 35. mestu bez bodova.

Lil je na gostujućem terenu u Madridu pobedio Atletiko 3:1. Poveo je Atletiko golom Hulijana Alvaresa u osmom minutu, a preokret Lilu su doneli pogocima Edon Žegrova u 61. i Džonatan Dejvid u 74. i 90. minutu.

Lil je 15. sa šest bodova, a Atletiko je 27. sa tri poena.

Fudbaleri Fejnorda pobedili su na gostujućem terenu u Lisabonu Benfiku 3:1.

Strelci za Fejnord bili su Ajase Ueda u 12. i Antoni Milambo u 33. i iz penala u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Gol za Benfiku postigao je Kerem Akturkoglu u 66. minutu.

Obe ekipe su u prva tri kola zabeležile po dve pobede i jedan poraz.