Web Analytics
Đukanović (SNS): Ćacilend je bio ključ u pobedi nad obojenom revolucijom i dalje ponosno prkosi - BetaRS

Đukanović (SNS): Ćacilend je bio ključ u pobedi nad obojenom revolucijom i dalje ponosno prkosi

Politika | 04.09.2025 | access_time 10:00
Đukanović (SNS): Ćacilend je bio ključ u pobedi nad obojenom revolucijom i dalje ponosno prkosi
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović, Foto: Beta/Amir Hamzagić

Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović ocenio je da je formiranje Ćacilenda bio ključ u pobedi nad obojenom revolucijom - "iskra koja je zapalila otpor".

"Da nije on napravljen i da još uvek ponosno ne prkosi ispred Doma Narodne skupštine verovatno bi revolucionarna elita zauzela taj prostor s ciljem da blokira rad svih institucija koje tu egzistiraju, poput Skupštine, Predsedništva, Gradske skupštine, pojedinih ministarstava, Vlade", napisao je Đukanović, u kolumni za današnje izdanje lista Kurir.

On je naveo da se slaže sa onima koji će reći kako remeti saobraćaj, normalan prolaz i život ljudima.

"Međutim, remete i blokade fakulteta, saobraćajnica, institucija, pa niko se tome od ovih koji žele da sruše Ćacilend nije protivio", napisao je Đukanović.

Teme

Novo

Društvo

Šta drugi čitaju

Ekonomija

Fudbal

Zelena Srbija

IT