Kamberi i Bahtiri: Bolja ekonomska saradnja opština
Politika
| 05.05.2017
|
access_time
15:15
Gradonačelnik južne Mitrovice Agim Bahtiri posetio je danas prvi put opštine Preševo i Bujanovac, gde je o aktuelnoj situaciji razgovarao sa lokalnim rukovodstvima.
Kamberi je novinarima nakon sastanka rekao da je dobro što je uspostavljena takva saradnja i da se nada da će se nastaviti ubuduće, naročito povodom integracija u EU.
Bahtiri je rekao da je za njega poseta protekla izuzetno dobro, a da je akcenat u razgovorima, osim u ekonomskom razvoju i ekonomskoj saradnji bio usmeren i na razgovore o putu u EU.
"Razgovarali smo i o suživotu i da se smanje tenzije u ovim opštinama, odnosno da nema uopšte tenzija i da se radi na poboljšanju situacije u obe opštine", rekao je Bahtiri.
Kako je najavljenio, Agim Bahtiri nakon sastanak sa rukovodstvom opštine, u Bujanovcu treba da razgovara i sa predsednikom Nacionalanog saveta Albanaca Jonuzom Musliuom.
Teme
Politika
Dnevni evropski servis
Novo
Društvo
Šta drugi čitaju
Ekonomija
Ostalo
NFL zvanično ukinuo Pro Boul utakmicu
pre 2 sata